Audioknihy.net - Audiokniha Láskavé rozprávky - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Audiokniha Láskavé rozprávky

datum Pá 5 listopad 2010, 10:49:55 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Láskavé rozprávky je aduiokniha od Slovenského vydavatelství Kniha do ucha.

Prvá kniha speváka kapely Karpatské chrbáty a jej samostatnej jednotky Vrbovskí víťazi. Dvadsať neuveriteľne originálnych rozprávok.
 
Branislav Jobus (1969)
Narodil sa v Piešťanoch, žije a tvorí vo Vrbovom. Frontman kapely Karpatské chrbáty, spolu s bratom Andrejom pôsobí aj v hudobno-pracovnom zoskupení Vrbovskí víťazi, venuje sa vlastnému projektu Abusus. Štatutárny zástupca Multiorganizácie Kriak. V roku 2007 vydal knihu pre deti i dospelých Láskavé rozprávky, v roku 2009 vyšlo jej pokračovanie Zázračné rozprávky.
 
Richard Stanke (1967)
Narodil sa v Šali. Vyštudoval VŠMU, odbor herectvo. Je členom činohry SND. Herectvu sa venuje už od detstva. Prvý raz daboval ako sedemročný a jeho prvé stretnutie s kamerou bolo v inscenácii Červená lentilka. Medzi najznámejšie inscenácie a filmy, v ktorých účinkoval, patrí Kúzelné mestečko, Dievča z jazera, Alžbetin dvor, Obyčajný špás, Medzi nami, Na krásnom modrom Dunaji, O dve slabiky pozadu, Vadí nevadí či seriály Zborovňa, Rodinné tajomstvá, Ordinácia v ružovej záhrade a 1. oddělení. Svoj hlas prepožičal mnohým postavám v dabingu. Žije v Bratislave.
 
Audiokniha vo formáte Audio CD. Celkový čas: 3 hodiny 45 minút.
 
laskavé rozprávky
 
Více informací o audioknize