Audioknihy.net - Audioknižní "Prevít" - kdo nezažil, nepochopí - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Audioknižní "Prevít" - kdo nezažil, nepochopí

datum St 15 červen 2011, 11:05:53 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Postřehy

Vydavatelství audioknih TYMPANUM, s.r.o. - Ještě se ani nenarodí a už způsobí humbuk v celé široké rodině, budoucími rodiči počínaje, prababičkou a čtyřnohými domácími mazlíčky konče.

A pak přijde na svět, tak nějak se tu rozkoukává a do toho spí, pije a kadí. Tím to ale všechno teprve začíná - ta pravá legrace má teprve přijít!

Pokud se i vy řadíte mezi fanoušky těch „nejhodnějších a nejbáječnějších miminek pod sluncem“, tak určitě znáte knihu Simona Bretta Prevítem snadno a rychle. Jako novinku v audiopodobě nyní vydává vydavatelství audioknih Tympanum.Všechno, jen ne andílek

Kdo má děti, ví, o čem je řeč. A kdo je zatím nemá, nejspíš tuší. I když ruku na srdce: Sebelepší tušení žitou realitu prostě nenahradí. Malý Prevít přichází na svět a jak to tak vypadá, rozhodl se, že to svým rodičům tedy pěkně osladí. Jen škoda, že ti si nemohou přečíst jeho myšlenky – v jediném okamžiku by si totiž velmi dobře rozmysleli, jestli budou i nadále na svého „andílka“ šišlat a jednat s ním tak infantilně. Protože právě takové jednání malého Nově-příchozího-na-svět prostě uráží! Pokud si tedy myslíte, že vašemu mimískovi rozumíte a víte, co chce a proč dělá to, co dělá, tak si buďte jisti, že malý Prevít vás celkem rychle vyvede z omylu.

Celý článek na serveru Ententyky.cz

 

 

prevít

 

Audiokniha Prevítem snadno a rychle