Audioknihy.net - Vyfoť se jako šílený reportér... a vyhraj audioknihy - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Vyfoť se jako šílený reportér... a vyhraj audioknihy

datum Po 22 srpen 2011, 10:28:20 autor Bára kategorie_obrazek Kategorie Soutěž

Na úplný konec letních prázdnin, tedy na 31. srpna 2011, si server Teenweb připravil akci "Vyfoť se jako šílený reportér". Odměnou budou audioknihy od vydavatelství Radioservis.  Soutěž je určená především pro náctileté.

Vyfoť se jako šílený reportér
 
Foto: Khalil Baalbaki, Jaroslav Petříček
 
 
"Po šíleným knihomolech a šílených kinomolech, které jsme fotili na knižním veletrhu v Praze a na filmovém festivalu ve Zlíně, přišla řada na šílené reportéry. 

Šílený reportér má na sobě bláznivou paruku, barevné brýle, vestu s nápisem PRESS a v ruce drží teenwebácký mikrofon. Potom už jen zapózuje a fotka je na světě. Šíleným reportérem se můžeš stát na chvíli i ty. A to 31. 8. v Liberci ve sportovním areálu Vesec od 13:00 do 18:00. A proč zrovna tam? Protože tam bude probíhat FIS Summer Grand prix - severská kombinace a program Zpátky do školy, což je odpoledne plné sportu a rodinných soutěží. 

Když se necháš vyfotit jako šílený reportér, najdeš svůj portrét od 2. září na Teenwebu. Každý, kdo se vyfotí, získá malou odměnu, a každou půl hodinu budeme losovat o tři větší ceny. Můžeš vyhrát rozhlasové tričko, skvělá barevná lepítka a taky dárkové taštičky od Radioservisu, které v sobě ukrývají moc hezké audioknihy." 
 
Více informací zde a zde.