Audioknihy.net - Zahájení činnosti audioteka.cz - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Zahájení činnosti audioteka.cz

datum St 19 říjen 2011, 11:38:04 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Postřehy

4. říjen 2011 je dnem oficiálního vstupu Audiotéky na knižní trh. Předmětem naší činnosti je prodej audioknih ve formátu MP3 pro přímé stažení do mobilního telefonu nebo počítače zákazníka.

    Firma audioteka.cz byla založena v květnu 2011 a je českou mutací stejnojmenné služby, která již úspěšně funguje v Polsku. Aktuálně nabízíme cca 130 titulů renomovaných vydavatelství Radioservis a Tympanum, kde jsou nahrávky namlouvány těmi nejlepšími českými herci. Neustále však pracujeme na rozšiřování stávající nabídky a jednáme s dalšími vydavateli. Do budoucna ale plánujeme také produkci vlastní.
Cílem činnosti Audiotéky je rozšířit možnosti získání a poslechu audioknih umožněním jejich stahování do počítačů či mobilních zařízení. Získání nahrávek je aktuálně možné pouze z webových stránek přímým stažením do počítače klienta. V brzké době ale přibude také možnost přístupu a stahování do mobilního telefonu prostřednictvím jednoduché aplikace, a to pro iPhone a další přístroje s operačním systémem Android.


    Aplikace uživateli umožní nejen snadné přehrávání zakoupených nahrávek, ale také jejich přehledné uspořádání v části zvané „Moje Polička“, kde bude mít každý registrovaný uživatel služby audioteka.cz neustále k dispozici tituly vázané k svému uživatelskému účtu. Zakoupené audioknihy jsou opatřeny vodoznakem jednoznačně identifikujícím majitele, díky čemuž mohou být z Poličky neomezeně stahovány do libovolného počtu a druhu zařízení v rámci potřeb uživatele.


     Online platby za vybrané tituly pro nás zajišťuje platební brána PayU a systém PayPal, který umožňuje zákazníkům rychlé převody z bankovního účtu a přímé platby platební kartou. Po potvrzení platby lze vybranou audioknihu okamžitě stáhnout do příslušného zařízení, čímž odpadá klasické čekání na poštovního doručovatele s fyzickým nosičem a další poplatky za doručení.


  Pro aktuální informace o novinkách a další nabídku Audiotéky sledujte náš účet na Twitteru, přidejte si náš feed do RSS kanálu nebo se staňte naším fanouškem na Facebooku.

  Audioteka.cz – nejlepší místo pro audioknihy ke stažení!
 

Zdroj: Audioteka.cz