Audioknihy.net - Audioknihy pro život a další mantry - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Audioknihy pro život a další mantry

datum St 24 říjen 2012, 13:28:54 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Další mantry a audioknihy, díky kterým můžeme změnit náš život na serveru Audioteka.cz.

Řiďte si svůj život tak, jak sami chcete - Ovládejte svoji realitu
 
Začněte si konečně plnit svá přání a cíle - změňte svůj život tím, že jej ovládnete a začnete si tvořit vše, co si přejete. Tak, jak mají vliv vesmírné zákony na úspěch v osobním životě, stejný vliv mají i na všechny ostatní oblasti našeho života - podnikání, kariéru a vztahy. 
Tímto poslechovým CD získáte informace pro to, jak provést změny ve svém životě. Poznatky a metody tvorby reality, které jsou vám zde nabízeny, jsou základem a odrazovým můstkem ke všemu, po čem lidé v životě touží. Materiál je určen pro všechny, kteří si chtějí plnit svá přání a cíle, provést změnu v osobním životě, chtějí ovládat svoji realitu místo toho, aby ovládala ona je, stát se tvůrci svého života a konečně žít život, jaký si přejí. Jedná se o originální informace a metody, které jsou úspěšně vyzkoušeny v praxi. Na jejich základě jste schopni transformovat jakoukoliv oblast života, kterou si vyberete. CD obsahuje veškerou teorii, kterou budete potřebovat k pochopení a ovládnutí svého života.
 
 
Zdroj 
 
 
Mantra terapie - Srdce - audiokniha obsahuje mluvenou meditaci v podání Josefa Kořenka.
 
Posiluje koncentraci, rozvahu a klid. Zvyšuje imunitu pro srdce. Vibrace mantry ničí bakterie a infekci. Obnovuje tak normální srdeční funkci. Modlitba odstraňuje strach ze smrti a zármutek. Utěšuje ve stresu, posiluje víru. Verše vedou sebeúctě a k soucitu. Zpěv aktivizuje krevní proudění v tepnách a harmonizuje funkci srdce. Pomáhá vyrovnávat krevní hodnoty. Rágy podněcují nervový systém. Zlepšuji zdravotní stav.
 
 
 
 
 
Ananda Mandala - Dechová meditace - audiokniha obsahuje dechovou meditaci, jejímž autorem je Sri Krishnaraj a interpretem Josef Kořenek.
 
Ananda Mandala je velice silná technika práce s dechem. Aktivuje čakry a probouzí kundalini energii. Byla původně vyvinutá a praktikovaná studenty Sri AmmyBhagavanem na Univerzitě Jednoty v jižní Indii. Tento druh meditace je inspirován ze starověké jogínské praktiky, která se jmenuje Agniasatkria. Ananda Mandala zahrnuje kombinaci rytmického rychlého dýchání střídající se s progresivní meditací na sedm čaker. Je to unikátní kombinace dýchání a meditace. Slouží jako velice silný nástroj k probuzení kundalíni energie.
Dýchání se musí provádět rytmicky podle opakovaného počítání ONE - TWO. Ideální je, když je nádech hluboký a do břicha. Výdech je silný a rychlý, vychází z břicha, kdy dech břišním lisem vyrážíme ven. Pak se nádech děje samovolně bez úsilí. Ramena při dýchání nezdvíháme. Na konci cyklu rychlého dýchání úplně vydechněte, když slyšíte TWO a následujte intrukce pro meditaci na čakry.
 
 
 
 
Sila prítomného okamihu - audiokniha je svetovým bestsellerom, hoci ju autor Eckhart Tolle nepísal s úmyslom nadchnúť davy, ale podeliť sa s ľuďmi o svoje poznanie. Číta Matej Landl.
 
Eckhart Tolle je súčasný duchovný učiteľ, ktorý sa neprikláňa k nijakému konkrétnemu náboženstvu alebo duchovnej tradícii. Píše s nadčasovou a nekomplikovanou jasnosťou starých duchovných majstrov a odovzdáva jednoduchý a pritom hlboký odkaz: Najpriamejšia cesta ku šťastiu a spokojnosti je schopnosť naplno žiť v prítomnosti. Titul patrí k vzácnym knihám, ktoré majú moc radikálne zmeniť život čitateľa k lepšiemu. Jeho jasné posolstvo a presvedčivé slová objasňujú filozofiu, ktorej paralely nachádzame v budhizme. Tajomstvo spočíva v uvedomení si skutočnosti, že naše ego sa upína na minulosť (hoci sa už nedá zmeniť) a budúcnosť (hoci ju nemôžeme poznať). Pochopenie, že jediná skutočná realita je prítomný okamih, umožňuje zbaviť sa neplodného pripútania k predstavám a naplno prijať život.
 
 
 
Mezi další audioknihy tohoto směru patří například i Meditations of Swami Vishwananda.