Audioknihy.net - Audiolibrix přináší novinky - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Audiolibrix přináší novinky

datum St 28 listopad 2012, 13:00:45 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Internetové obchody v našich končinách stále zaostávají za zahraniční konkurencí nejen v nabídce produktů a služeb, ale hlavně v nabízených vlastnostech a jejich funkčnosti. Audiolibrix, prodávající audioknihy k okamžitému stažení, včera představil dvě novinky, které jasně dokazují progresivní směřování tohoto mladého e-shopu a ukazují, že i u nás se weby dají a také musejí dělat na vysoké úrovni.

První novinkou jsou předplacené balíčky, které přinášejí milovníkům audioknih možnost pravidelního přísunu kreditů na nákup titulů za velmi zvýhodněné ceny, spolu se ziskem výhod, dostupných pouze jim, předplatitelům.

Za měsíční poplatek začínající od 99 Kč, předplatitelé šetří až 25% z běžných maloobchodních cen a to samozřejmě není všechno. Speciální promo akce, soutěže, přednostní přístup k novinkám, možnost individuálních slev na kolekce knih jsou jen ohlašovaným začátkem. Jelikož předplacené kredity se kumulují bez definované expirace, předplatitel profituje po celou dobu trvání předplatného a dokonce i po zrušení tohoto nijak nelimitovaného produktu. Předplacené balíčky jsou unikátní a zatím ojedinělou funkcionalitou ve světě elektronického obchodovnání v našich končinách.

Druhou představenou novinkou jsou oblíbené dárkové poukazy, které však ukazují funkčně zcela jiný rozměr, než jsme byli doposud zvyklí. Dárce si na rozdíl od běžných řešení umí vybrat konkrétní audioknihu, kterou chce darovat. Obdarovaný je tak po zadání kódu z poukazu přesměrován na dárcům vybranou knihu - dárek se tím stává více osobním. Samozřejmě, když dárce neví co by obdarovaného potěšilo nejvíc, umí koupit i standardní poukaz na určitou hodnotu, proměnitelný na jednu či více audioknih kdykoliv v budoucnosti.

Můžete tady darovat poukaz:

 

Audiolibrix představuje novinku Listy Emilovi I

Autor: Milan Lasica
Interprét : Milan Lasica
Dĺžka: 1:09 h

Dva roky sa čitatelia .týždeň mohli zabávať (a zamýšľať) nad listami dôchodcu Mira, ktoré písal zo starobinca, po novom hospica, svojmu spolužiakovi Emilovi. Herec, dramatik a textár Milan Lasica v nich cez postavu fiktívneho dôchodcu Emila zhrnul v skratke a s humorom jemu vlastným polstoročie našich dejín.
"Je to prvá audiokniha Milana Lasicu, sám autor ju načítal a tiež je to jedna z prvých autorom interpretovaných slovenských audiokníh zo žánru beletrie." - kultura.sme.sk - 16/11/2012

Zdroj

 

Další nové audioknihy na serveru:

Biblia 1

Biblia 2

Sekce audioknih Z rozprávky do rozprávky