Audioknihy.net - Slovenská várka z Audioteka.cz - ján Zbojek - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Slovenská várka z Audioteka.cz - ján Zbojek

datum St 13 únor 2013, 12:53:07 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Riadi nás systém alebo náhoda? - audiokniha obsahuje čtení z knihy, jejímž autorem je Ján Zbojek, který se specializuje na finanční gramotnost a osobní rozvoj a naučí vás novému způsobu myšlení. 

Riadi nás systém alebo náhoda? - Ján Zbojek 

Autor vám predstaví základy neokybernetiky a jej základné princípy tvorby akejkoľvek skutočnosti. Zoznámite sa so systémovým nazeraním na svet, ktoré vám pomôže k lepšej orientácii v živote. Táto nahrávka vám pomôže nájsť tých správnych ľudí, ktorí sú pripravení na podnikanie.

Zdroj 

 

Šlabikár predaja - Ján Zbojek

 

Táto audiokniha odhaľuje základy ako sa máme správať na finančnom trhu. Autor tu predstavuje a rozoberá päť základných princípov finančnej gramotnosti. V dvanástich kapitolách sa naučíte najdôležitejšie kroky ako porozumieť svojim financiám a získať nad nimi kontrolu.
 
 
Zdroj 
 
 
 
Tajomstvo úspechu - Ján Zbojek
 
Človek je scenárista, režisér, herec aj divák zároveň...
Život je ako jedno veľké divadelné predstavenie. Cesta za úspechom vedie cez myseľ. Zasaďte cieľ do svojho vedomia. To je najdôležitejšie rozhodnutie vášho života. Napíšte si scenár, musí mať režiséra. Staňte sa ním vy, a to tak, že skoncentrujete svoju myseľ na scenár a jeho najjemnejšie detaily. Dbajte, aby sa do scenára nedostali cudzie myšlienky. Ochráňte ho pred cudzími vplyvmi. Potom si zahrajte hlavnú postavu vo filme s názvom Život. Nedovoľte druhým, aby vám prebrali hlavnú rolu alebo aby vstupovali do deja. Je to váš život, a preto sa doň pusťte s vervou. Neberte už nijaké iné roly, aj keby vyzerali veľmi atraktívne. Hrajte svoju rolu tak, akoby vám išlo o život. V skutočnosti ide aj o váš život. A zároveň to všetko pozorujte v role nezávisleho diváka, ktorý sa prišiel pozrieť na údajne výborne predstavenie. Aký máte z toho pocit? Výborný? Tak hrajte ďalej. Ak celkový dobrý dojem nie je podľa vašej predstavy, zmeňte scenár tak, aby ste si aj ako herec, aj ako divák prišli na svoje. Potom si už len slastne vychutnávajte dej a užívajte si pohodu. Život je zrazu krásny a vy mu začínate rozumiet! Pomocou audioknihy sa naučíte novému spôsobu myslenia, „systémovému nazeraniu“, ktorý vytvára netradičný pohľad na človeka, spoločnosť, podnikanie a život. Jeho kniha vás naučí využívať deväť základných krokov algoritmu úspechu, ktoré zaručujú dosiahnutie akéhokoľvek cieľa.