Audioknihy.net - Články (strana: 11)
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Proces s Franzem Kafkou

datum Čt 29 listopad 2012, 09:19:38 autor payka kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Proces. Slovo, které sekne, udeří. Břink. Hned v názvu předtucha něčeho zlého, podivného. Není to ani Spravedlivý, Třetí, Malý, či Velký proces. Je to zkrátka jen Proces. Slovo jako výkřik, které nás probudí.


Číst dále...

Audiolibrix přináší novinky

datum St 28 listopad 2012, 13:00:45 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Internetové obchody v našich končinách stále zaostávají za zahraniční konkurencí nejen v nabídce produktů a služeb, ale hlavně v nabízených vlastnostech a jejich funkčnosti. Audiolibrix, prodávající audioknihy k okamžitému stažení, včera představil dvě novinky, které jasně dokazují progresivní směřování tohoto mladého e-shopu a ukazují, že i u nás se weby dají a také musejí dělat na vysoké úrovni.


Číst dále...

Smuténka jako audiokniha

datum Út 27 listopad 2012, 14:04:16 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Český básník Jan Skácel s bytostným vztahem k Moravě je autorem dvaceti básnických sbírek, dvou děl prozaických a rozmanité tvorby pro děti. Od roku 1969 nesměl publikovat, takže se jeho tvorba objevovala v samizdatu a v exilové literatuře. V jeho díle jsou patrné ozvuky moravského folkloru.


Číst dále...

Nové audioknihy od Tympana

datum So 24 listopad 2012, 17:11:20 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Dne 23.11 vydalo nakladatelství Tympanum 11 nových audioknih z edice Načteno. Jedná se o audioknihy z archivu Knihovny a tiskárny pro nevidomé Karla Emanuela Macana a z archivu Občanského sdružení Mluvící kniha. Oba archivy slouží zrakově postiženým.


Číst dále...

Audioknihy od AudioStory

datum Čt 22 listopad 2012, 08:34:16 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Vydavatelství AudioStory uvádí dvě nové audioknihy, které jsou dostupné na serveru Audioteka.cz. Tao Te Ťing - audiokniha obsahuje myšlenky čínského mudrce Lao-c'. Snídaně u Tiffanyho - audiokniha obsahuje slavnou novelu Trumana Capote, známou především z filmového zpracování s Audrey Hepburnovou.


Číst dále...

Stránky: << 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>