Audioknihy.net - Články (strana: 3)
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Peter May: Skála

datum Po 20 květen 2013, 15:10:50 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Recenze
Jen několik málo týdnů po vydání českého překladu bestselleru skotského spisovatele Petera Maye Skála (v originále The Blackhouse) přispěchalo OneHotBook s jeho audioknižní podobou. Dvě série kriminálek Stiega Larssona a Larse Keplera, které, ještě pod hlavičkou ADK-Prague, vydalo dříve, tak získavají třetího do party - úspěšnou trilogii z ostrova Lewis. A nová série vyžaduje i dalšího chlapáka, který ji co nejpůsobivěji přednese posluchačům, zmlsaným Martinem Stránským či Pavlem Rímským. Jiří Dvořák, který už má své první (viewegovské) setkání s nekrácenými audioknihami za sebou, se pro přednes prvního dílu trilogie Petera Maye, ukázal jako dobrá volba.

Číst dále...

Recenze Nevinný

datum Pá 10 květen 2013, 10:42:02 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Recenze

V roce 1955 provedla britská MI6 spolu s americkou CIA v rozděleném Berlíně odvážnou špionážní operaci: do tunelu, vedoucího ze západního sektoru pod ruskou zónu, společně umístily odposlouchávací zařízení, jehož prostřednictvím monitorovaly veškerou sovětskou armádní komunikaci. Operace Gold (nebo Stopwatch) byla odhalena v dubnu následujícího roku, ale o tunelu Rusové věděli nejspíše už při jeho kopání. Záměrně ovšem zdánlivě nevyvíjeli několik měsíců žádnou protiaktivitu, aby tak odčerpali silám západního sektoru energii a zmařili jejich čas, vynaložený na řízení tajné operace.


Číst dále...

Mámin seznam

datum Čt 9 květen 2013, 14:17:19 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Mámin seznam - audiokniha obsahuje skutečný příběh, který sepsal John St. Greene. Čte David Novotný. 


Číst dále...

Hypnotizér

datum Pá 3 květen 2013, 10:19:33 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Recenze

Zatím poslední dílo autorského tandemu publikujícího pod jménem Lars Kepler, Svědkyně ohně, vyšlo v českém překladu koncem října loňského roku současně jako klasická kniha, elektronická kniha a audiokniha. Podobný obchodní model má řadu výhod jak pro vydavatele, tak pro čtenáře či posluchače a doufejme, že u novinkových titulů se s ním budeme setkávat stále častěji. Nyní se do knihkupeckých koutků s audioknihami a na servery specializovaných e-shopů dostává i Hypnotizér - první příběh detektiva Joony Linny, který u nás knižně vyšel již v roce 2010. Tentokrát pod hlavičkou vydavatele OneHotBook, v produkci Martina Pilaře a v režii Jitky Škápíkové.


Číst dále...

Mráz přichází z Hradu

datum Út 30 duben 2013, 15:04:28 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Recenze

Jakub Horák byl překvapen, když po návratu z práce našel v obývacím pokoji sedět Michala Viewegha. Manželka mu už v předsíni šeptem prozradila, že spisovatel přišel asi před hodinou, vyděsil obě děti nechutnou imitací Miloše Zemana a jí samotné několikrát nabízel možnost vidět jeho velké ořezávátko.


Číst dále...

Stránky: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>