Audioknihy.net - Tympanum - Rozcestník
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Tympanum

Tympanum  Název: Tympanum
  Rok založení: 2006
  Web: http://www.tympanum.cz/
  Kontakt: info@tympanum.cz


Informace o vydavatelství:

Vydavatelství specializované na výrobu a prodej audioknih. Vydává světovou i českou beletrii, audioknihy pro děti a detektivky. Na jejich vytváření spolupracuje s předními českými herci, režiséry a hudebníky.

Vydavatelství Tympanum založili v roce 2006 Josef Burkovský a Karel Černošek jako bývalí studenti, kteří sami s oblibou poslouchali mluvené slovo a rozhodli se vstoupit do světa knih. A tak začali pracovat na jedinečném projektu audioknih. Od samého začátku vytváří jednotnou grafickou podobu audioknih i vydavatelství grafik Ondřej Fučík.

Zaměřuje se na nejoblíbenější světové i české autory. Většina audioknih je v nezkrácené podobě. Vycházejí na audio CD nebo MP3 CD a je možné si je také stáhnout díky internetu přímo do počítače nebo přenosného přehrávače. V tuto chvíli například na serveru i-legalne.cz.

Audioknihy jsou opatřeny popisem v brailově písmu, a to jak na obalu, tak na samotných CD. Podporují tak význam audioknih pro nevidomé a propagují jimi užívanou značku "blind-friendly".

Pro propagaci audioknih v knihkupectvích vytvořili projekt poslechových stání s názvem VOX-BOX, který ve vybraných knihkupectvích umožňuje zákazníkům poslechnout si ukázky z nabízených audioknih.

Kompletní produkci vydavatelství, která momentálně čítá více jak 50 titulů, si můžete pohodlně koupit prostřednictvím jejich e-shopu, v knihkupectvích a CD shopech a nebo Vám doporučujeme reprezentační prodejnu Českého rozhlasu na Vinohradské 13, Praha 2. Tam také najdete vše z vydavatelství Tympanum.
 

nahled nahled nahled nahled nahled